Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Mezoterapie s aplikací fosfatidylcholinu

S vývojem estetické medicíny naštěstí máme k dispozici stále efektivnější nástroje pro  odstranění nepříjemných projevů celulitidy. Kromě ultrazvuku, kterým v našem centru celulitidu redukujeme již déle než dva roky nyní nabízíme inovativní řešení v podobě mezoterapie  a aplikace fosfatidylcholinu na postižené oblasti.

Fosfatydylcholin je přírodní produkt získávaný ze sojových bobů a vyráběný rovněž v těle. Je to enzym, který pevný tuk štěpí na malé části a tím zajišťuje jeho rozpustnost.  Rozpuštěný tuk je lymfatickými cestami  přirozenou cestou odváděn z těla pryč.

Jak se ošetření provádí?

Postižená oblast stehen a zadečku je vydezinfikována, poté přejížděním titanovým válečkem po pokožce dochází k vytvoření drobných vpichů. Po nanesení fosfatidylcholinu  se tyto vpichy stanou transportním tunelem a v podkoží začne docházet k rozpouštění tuku. Pokožka navíc okamžitě zahájí proces regenerace a vytvoří mnohem více kolagenu a elastinu než za normálních okolností, čímž se navyšuje elasticita pokožky a vyhlazují se nerovnosti.

Po ošetření

Těsně po aplikaci se objeví mírné  zčervenání, které záhy vymizí, klientka má pocit „poškrábání“.  Postupně začíná docházet  k pomalému rozpouštění tuku v podkoží.  Pro co nejlepší výsledky Vám doporučujeme  vypít minimálně dva litry neperlivé vody denně. Výsledek se posuzuje cca po 6 týdnech, v této době je vhodné ošetření zopakovat.

Cena za ošetření (odvíjí se od velikosti postižené plochy).