Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Chci zhubnout


Lékařské studie ukazují, že většina dospělé populace-žen i mužů se snaží v průběhu svého života několikrát zhubnout.  I přes tyto snahy mluví čísla jednoznačně - výskyt nadváhy i obezity neustále vzrůstá a nese sebou bohužel i zvýšený výskyt dalších tzv. civilizačních onemocnění. Za rozvoj nadváhy je zodpovědný zejména vyšší příjem kalorií než výdej a výběr nevhodných potravin, které mají tzv. vysoký glykemický index. Stanovením rovnováhy mezi příjmem a výdejem energie, změnou zastoupení poměru živin ve Vaší stravě a výběrem potravin s nízkým glykemickým indexem společně dosáhneme trvalého snížení Vaší váhy. Budete nejen lépe vypadat, ale také se lépe cítit, to vše bez tzv. jo-jo efektu opětovného přibírání!

Součástí balíčku je pět návštěv výživového poradce. Během první návštěvy bude provedena analýza Vašeho výživového stavu na přístroji Inbody 230, analýza současných stravovacích návyků a zhodnocení výsledků analýzy. Náplní druhé návštěvy bude konzultace konkrétní ch výživových doporučení, stanovení Vaší kalorické denní potřeby včetně sestavení vzorového jídelníčku a pohybových doporučení.  Při dalších kontrolních návštěvách provedeme vždy analýzu aktuálního výživového stavu přístrojem Inbody 230, který odhalí změny v organismu způsobené změnou stravovacích návyků, úbytek tuku a nárůst svalové hmoty.  Probereme spolu výsledky a na jejich základě eventuelně upravíme Váš jídelníček a pohybovou aktivitu.

V případě potřeby je možné se individuálně dohodnout na větším počtu kontrolních návštěv.

Balíček výživového poradenství doporučujeme zkombinovat s vysoce efektivní ultrazvukovou kavitační liposukcí pro zeštíhlení problematických tělesných partií. Při využití obou služeb pro Vás máme slevu!

 

Zpět (originál)