Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Veronika, 49 let, 98 kg

 

Celý život bojuji s váhou. Všechny ty diety, které jsme už držela! Ano, vždycky jsem něco zhubla, ale jakmile jsem přestala s dodržováním, kila byla zase nahoře plus něco navíc. Neříká se tomu JO JO efekt? Kdo by ale vydržel celý život jíst jen vejce a zapíjet je mlékem?

Jednou jsem potkala ve městě svou známou, která zhubla k nepoznání, celá zářila, vypadala vážně dost dobře. Naštvala mě:-). Ptala jsem se jí, jak to dokázala a ona, že prý byla u výživové poradkyně….

Rozhodla jsem se to taky zkusit, i když už ničemu moc nevěřím. Žádná poradkyně toho nemůže o dietách vědět víc, než já za celý život. Na druhou stranu jsem si řekla, že už nemám co ztratit. Za pokus a pár korun to ještě stojí.

Při první návštěvě jsem se bála nejvíc vážení a toho, že zase uslyším, jak jsem tlustá, jak mi vždycky nadává můj doktor. To nesnáším, vím to přece nejlíp sama.

Byla jsem překvapená, vážení jsem se sice nevyhnula, paní poradkyně byla ale  moc milá a vůbec mi to nedávala sežrat-no to se mi povedlo, už zase myslím na žrádlo:-).

Vysvětlila mi, že se mi bude hubnout blbě, právě kvůli těm všem dietám, které jsem v minulosti vyzkoušela-tak díky, ale na druhou stranu mi dala i naději.

Jídelníček ušel, nejdřív jsem dostala jeden, kde bylo víc jídla, a po 14 dnech další, kde ho bylo míň-aby to nebyl takový šok pro moje tělo. Hlad jsem neměla, jen večer před spaním jsem občas porušila. Šlo to pomalu, mám prý už zpomalený metabolismus, ale pomalu je to prý správně.

Abych to zkrátila-je to už dva roky,  dodneška jsem zhubla skoro 20 kg, dál už to ale moc nejde. Jsem ale vděčná, protože jím všechno tak nějak normálně, jídlo neřeším, mám to už zažité a zpátky nepřibírám, k paní zajdu tak jednou za dva měsíce na pokec a kontrolu.

Taky jsem si zkusila s paní poradkyní tu liposukci-na váhu to sice nešlo vidět, ale v pase se po třech zákrocích ztratilo 8 cm, no kde je najdete? :-)