Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Jsem sportovec


Vhodně volená výživa se u sportu projevuje velmi intenzivně, u aktivních sportovců přispívá k výraznému zvyšování výkonnosti. Různé druhy sportů mají své specifické výživové požadavky.

Kromě každodenní výživy je třeba řešit také strategii energetického příjmu během samotného sportovního výkonu a následnou regeneraci organismu po něm.

Výživa sportovců je bohužel zatížena mnoha laickými přístupy, často jsou podávány různé typy potravinových doplňků, jejichž efekt nebyl vědecky prokázán.

V naší poradně má každý sportovec možnost zjistit pomocí podrobné analýzy těla, jak na tom ve skutečnosti je s obsahem svalové hmoty a tuku těla a získat cenné informace a konkrétné rady odborníka na výživu.

Součástí balíčku jsou tři návštěvy výživového poradce. Během první návštěvy bude provedena analýza Vašeho výživového stavu na přístroji Inbody 230, analýza současných stravovacích návyků, zhodnocení výsledků analýzy. Náplní druhé návštěvy bude objasnění  konkrétních výživových doporučení  v souladu s Vámi provozovaným sportem a jeho intenzitou. Při třetí, kontrolní návštěvě provedeme analýzu aktuálního výživového stavu přístrojem Inbody 230, který odhalí změny v organismu způsobené změnou stravovacích návyků.  V případě potřeby je možné se individuálně dohodnout na větším počtu kontrolních návštěv.

 

Zpět (originál)