Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

O nás

Dopřejte si kvalitu, nebuďte zklamané!

V České republice se v poslední době doslova roztrhl pytel s kosmetickými a estetickými studii, která poskytují rádoby odborné služby.

Na slevových portálech se to hemží slevami na ultrazvukové liposukce, kryolipolýzy a podobné zákroky, které aby mohly být účinné, vyžadují především kvalitní certifikované přístroje a odbornou a zkušenou obsluhu.

Nezřídka se však jedná o přístroje pochybné kvality s asijským původem, které v lepším případě nesplní očekávaný efekt, v horším případě mohou způsobit zdravotní újmu (např. omrzliny u kryolipolýzy, popáleniny a odřeniny u kavitací,  popáleniny vzniklé při trvalé depilaci apod.)

Cílem mnoha studií, která se prezentují podezřele nízkými cenami,  není bohužel spokojenost klienta ani snaha pomoci mu s jeho problémem, ale jednorázově vydělat určitý obnos.

A tak se mnohdy dozvídám o nepříjemných zkušenostech klientek, které se nechaly zlákat nízkou cenou nabízeného ošetření, na místě zjistily, že avizovaná cena není konečná, nebo to ve studiu vypadalo jako v polní nemocnici s několika lůžky vedle sebe, kde na sebe zákaznice vzájemně udiveně pokukovalyJ. Výsledek ošetření velmi  často neodpovídá inzerovanému.

Je to logické

Jistě jste již  měly možnost si v životě v mnoha oblastech mnohokrát ověřit, že cena obvykle odráží kvalitu. Nízké ceny  ošetření tak bohužel obvykle přímo souvisí  s nízkou  kvalitou používaných přístrojů, která nemohou zaručit adekvátní výsledky.  Z logiky věci vyplývá, že centra, která provozují  certifikované přístroje evropského či amerického původu s příslušnými atesty  a odborným personálem nemohou výše popsaným studiím svými cenami konkurovat.

Nevystavujte se tedy zbytečně zklamání z procedur, po jejichž absolvování u odborníků se zkušenostmi můžete odcházet spokojená.

Podle čeho si mám vybrat salón, když se chystám podstoupit neinvazivní liposukci?

Pokud jste se rozhodla zeštíhlet pomocí nejmodernějších technologií, měla byste se při výběru salónu soustředit na následující skutečnosti:

  1. Přístroje používané v salónu by měly být vyrobeny renomovanou společností a mít příslušné certifikáty. V současné době jsou do ČR  bohužel v hojné míře dováženy  levné a mnohdy nekvalitní čínské přístroje. Investice do ošetření takovým přístrojem nemusí být vždy efektivní . Proč byste se měla spokojit s Trabantem, když se můžete za stejnou cenu vozit v Mercedesu? 
  2. Abyste byla s výsledky opravdu spokojená, obsluhující personál  by měl mít dostatečné znalosti a zkušenosti v oboru. Zvolte si salón, kde je ošetření již delší dobu prováděno. Personál zde pravděpodobně bude schopen navrhnout  optimální řešení právě pro Vás, neboť již  nasbíral v průběhu fungování cenné zkušenosti. Ideální je, pokud je v týmu také výživový poradce, který dokáže Vaše hubnutí maximálně zefektivnit díky úpravě Vašeho jídelníčku. 
  3.  Zvolte si vždy ošetření ultrazvukem, nikoliv radiofrekvencí. Ultrazvukové vlny pronikají  do větší hloubky a jedině ony dokáží vyprázdnit tukové buňky. Radiofrekvence působí pouze na pokožku, nikoliv na tuk pod ní. 
  4.  Ideální je, pokud je během ošetření používána podpůrná kvalitní  zeštíhlující kosmetika v podobě zábalu během lymfodrenáže. Tím je dosaženo opravdu maximálního účinku a ošetření je navíc velmi příjemné.

 certifikaty.jpg

Podmínky čerpání dárkových poukazů

Dárkový poukáz je možné uplatnit v provozovně Centra estetiky a to čerpáním služeb, které má Centrum estetiky ve své nabídce (typ služby se stanoví obvykle v okamžiku objednání dárkového poukazu nebo ústně po vzájemné dohodě).

Dárkovou poukázku není možné vyměnit zpět za peníze.

Možnost uplatnění dárkového poukázu  je časově omezena na dobu jednoho roku od data jejího vydání a uplynutím doby právo s ní spojené zaniká, nedohodnou-li se zúčastněné strany vzhledem k mimořádným okolnostem jinak.

V případě, že se klient nedostaví na konkrétní termín sjednaný pro čerpání služby bez písemné či telefonické omluvy alespoň 24h a to prokazatelným způsobem – osobně nebo prostřednictvím elektronické pošty či  SMS zprávou.