Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Neinvazivní ultrazvuková /LASEROVÁ liposukce

Vytvarujte svou postavu a zbavte se tukových zásob bez injekcí a bolesti!


Nabízíme nejnovější revoluční řešení poslední generace s viditelnými výsledky již po prvním ošetření!

Princip kavitačního ultrazvukového ošetření

Ultrazvukové vlny o vlnové délce 40 KHz vytvářejí během ošetření v tukových buňkách  mikrobublinky. S narůstáním jejich počtu dochází k narušení stěny tukové buňky a jejímu rozpadu. Tuk následně vyteče do mezibuněčného prostoru, kde je metabolizován do podoby ve vodě rozpustného glycerolu a mastných kyselin a vzniklé látky jsou transportovány lymfatickým systémem do jater.

Ke stimulaci lymfatického systému se provádí po kavitačním ošetření přístrojová lymfatická masáž, která celý proces odplavení tuku urychlí a zefektivní. V průběhu kavitačního ošetření dochází k trvalému odstranění ultrazvukem zasažených tukových buněk.

Výsledkem je redukce obvodu a zeštíhlení ošetřených partií.

Princip laserového ošetření

Neinvazivní laserovou lipolýza, která se těší velké oblibě hlavně v USA a ve Velké Británii, je hitem tohoto léta v ČR v oblasti neinvazivní liposukce a tvarování postavy.

V klinických studiích bylo prokázáno, že laserové světlo proniká pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Tím je zahájen proces štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují. Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem těla. Biochemický efekt nízko-úrovňového laseru emulguje tuk uvnitř buněk, účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce a utváří v ní průchodové póry. Póry buňku nepoškozují, slouží k odvodu tukových složek z buňky. Utváření průchodových pórů je výsledkem série druhotných reakcí, jež mají svůj původ v mitochondriích.

 Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale výrazně zmenší jejich objem.

Účinky  liposukce:

  • efektivní odstranění tukové tkáně bez porušení kůže, bez bolesti a narkózy
  • zeštíhlení, zpevnění a vytvarování problematických partií těla

Výhody ošetření:

  • Na rozdíl od chirurgického zákroku je ošetření bez rizika
  • Provádí se ambulantně bez anestezie a bolesti, pokožka zůstává nedotčena
  • Bez jizev, pooperační péče (stahovadla apod.)
  • Výsledek v podobě zmenšení objemu o 2-6 cm  je viditelný ihned po prvním ošetření
  • Určeno pro ženy všech věkových kategorií
  1. Liposukci provedeme 20-ti minutovou přístrojovou lymfodrenáž, která urychlí vstřebání uvolněného tuku. Pacient opět pohodlně leží na lůžku a relaxuje.
  2. Bezprostředně po opuštění ordinace zákazník pokračuje ve svém každodenním životě.

Partie, které je možné ošetřit (ženy):

  •  břicho, boky, hýždě, stehna, lýtka, kolena, paže

Doporučení související s ošetřením:

V den ošetření a několik dnů po ošetření  je vhodné omezit příjem tuků a soli. Velmi důležité je dodržování pitného režimu, doporučujeme vypít denně 2 l tekutin (voda, zelený čaj).

Frekvence a počet ošetření:

Nejčastěji jsou výsledky  viditelné ihned po prvním ošetření v podobě ztráty 2-5 cm obvodu ošetřené oblasti. Počet doporučených ošetření je obvykle
2-5, je závislý na požadovaných a dosažených výsledcích.  Doporučovaná frekvence ošetření je jednou za  14 dnů. Efekt zeštíhlení s počtem absolvovaných ošetření vzrůstá.

Kontraindikace:

Ošetření nemůžete podstoupit v případě těhotenství, kovové implantáty v těle, závažná jaterní a ledvinová onemocnění, onemocnění slinivky břišní, srdeční onemocnění, kožní infekce či zánět v místě ošetření, arteroskleróza a závažné cévní poruchy, léky proti srážlivosti krve, hyperlipidémie, hypercholesterolémie, rakovina a epilepsie.

V případě pochybností o Vašem zdravotním stavu Vám dohodneme konzultaci s praktickým lékařem.