Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Trvalá depilace IPL laserem

Permanentní odstranění nežádoucích  chloupků - nová bezbolestná technologie, vysoká účinnost.

Dopřejte si komfort trvalé hladké pokožky bez neustálého holení žiletkou či bolestivého vytrhávání pomocí strojků, vosku apod.

Princip metody

Intenzivní pulzní světlo  produkované přístrojem Lucilia je absorbováno tmavým pigmentem (melaninem). Světelná energie se změní v tepelnou, přičemž je vlasový folikul vystaven krátkodobému intenzivnímu tepelnému šoku. Kořínek chlupu je zničen, pleť naproti tomu zůstává nedotčena.

Depil_schema (originál)

Průběh ošetření

Depilace italským  přístrojem Lucilia  je bezbolestná a dobře snesitelná, u světelných impulzů budete pociťovat  pouze lehké štípnutí nebo pocit tepla neboť celá ošetřující plocha aplikátoru je aktivně ochlazována vzduchem. Ošetření trvá několik minut dle velikosti depilované plochy. Díky jedinečné technologii schválené americkým úřadem FDA odpadá též nepříjemné nanášení gelu na ošetřovanou oblast.

Chloupky v ošetřované oblasti vypadají po 6-14 dnech po ošetření, neboť přestávají být vlasovým kořínkem vyživovány.

Pred_depil1 (originál)

Pred_depil2 (originál)

Kolik ošetření budu potřebovat?

Při jednom jediném ošetření není možné odstrnit všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech, část chloupků je v klidu (fáze telogen), část roste (fáze anagen). Při fotoepilaci jsou odstraněny pouze chloupky, které se nacházejí v růstové fázi.  Z toho důvodu je k úplné likvidaci všech chloupků nutné podstoupit ošetření 3 krát až 8 krát. Mezi jednotlivými sezeními by měla být  pauza čtyři až šest týdnů.

Jak se mám na ošetření připravit?

Minimálně 4 týdny před 1. ošetřením a mezi jednotlivými sezeními chloupky nevytrhávejte,  pouze holte, obličej zastřihávejte. Dva dny  před ošetřením pokožku oholte, při ošetření by měly mít chloupky délku 1-2mm.

Odstraňování nežádoucího ochlupení přístrojem Lucilia je velmi šetrné a v žádném případě nebrání v bezproblémovém výkonu pracovních činností i činností ve volném čase. Tři týdny před každým ošetřením a po něm nedoporučujeme opalování na slunci ani v soláriu, které zvyšuje riziko vedlejších účinků zejména vnik pigmentových změn. V případě ošetření větších částí těla je třeba se opalování a návštěv solária zcela vyvarovat, menší části lze velmi dobře chránit opalovacím krémem s odpovídajícím vysokým faktorem (přes 50).

Nejčastěji epilované oblasti:

Horní ret, brada, tváře, podpaží, třísla. Ošetření mohou podstoupit jen ženy.