Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Nová služba:  Zhubni s koučem-hubni hlavou!

Máte pocit, že o hubnutí už víte vše? Ovládáte dokonale teorii,  ale v praxi selháváte? Víte, které potraviny jíst a v jakém množství, kdy a jak cvičit ale nejste schopná  tato pravidla dodržovat?  Několikrát se Vám to již zhubnout podařilo, ale po určité době začne Vaše vůle selhávat  a staré návyky zvítězí?

Na rozdíl od společností, které svým klientům vnucují  drahé produkty (čaje, tyčinky, tablety)  „na hubnutí“, my věříme,  že klíčem k úspěchu při hubnutí je kromě znalosti výběru správných potravin, pravidelnosti a vyváženosti Vaší stravy a správně zvolené pohybové aktivity  též Vaše  dlouhodobá motivace a přesvědčení o úspěchu-tedy především Vaše hlava.

Proto Vám nabízíme účinný nástroj, jak si udržet motivaci při redukci hmotnosti. Během koučovacích sezení se naučíte mentální  techniky, které Vás dovedou k cíli.

Všem je nám nejspíše  jasné, že  výživa a způsob stravování má obrovský vliv na naše zdraví .

Jak se ale zorientovat v často protichůdných informacích a tom, co je zdravé a co nikoliv, co je vhodné jíst při snahách o hubnutí a co při různých onemocněních?

Mnoho zdravotních potíží a problémů je způsobeno právě nevhodnou stravou a dá se právě úpravou jídelníčku jednoduše zmírnit či úplně odstranit.

Nejčastějším následkem konzumace nevhodných potravin bývá nadváha a obezita, která má sama o sobě velmi negativní důsledky na zdraví člověka.

Obezita je dokonce třetím nejčastějším chronickým onemocněním ve vyspělých zemích. Po staletí nebyla pokládána za nemoc, ale pouze za kosmetickou záležitost. Nový pohled na toto závažné onemocnění, které přináší mnoho komplikací a zkracuje život, je starý pouhých několik desetiletí.

Většina dospělé populace se snaží pomocí určitých dietních opatření zhubnout nebo si alespoň udržet svoji hmotnost. Z vlastní zkušenosti však možná víte, že tyto snahy jsou bohužel  většinou neúčinné a bez pomoci odborníků často selhávají.

Přesvědčíme Vás, že během hubnutí není třeba  hladovět, a že redukce hmotnosti závisí zejména na správném výběru potravin.

Při poradenské činnosti vždy vycházíme s přesné analýzy složení Vašeho těla provedené přístrojem Inbody 230, který nám umožní zhodnotit  Váš výchozí výživový stav i změny probíhající ve Vašem těle po úpravě stravy.