Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

3 kroky ke komplexní péči o Vaší pleť

1. Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí  masáže ultrazvukovou špachtlí  nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti u Vaší kosmetičky. Zapomeňte na  podrážděnou pleť s červenými flíčky a vyhněte se možnému zanesení infekce.

Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací je vhodné i např. na velmi citlivou pleť. Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a zbavuje ji nečistot uložených v hluboké vrstvě dermis, zároveň aktivuje její metabolismus, prokrvuje ji  a umožňuje následný snazší přísun živin a vody do jejího nitra. Navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá tak předejít předčasnému stárnutí.

Po profesionálním vyčištění je Vaše pleť připravena na další krok.

2. Ultrazvukové mezoterapie

Nejprve  aplikujeme na Vaši pokožku specifická velmi kvalitní kosmetická  revitalizační séra dle potřeb Vaší pleti. Požíváme nejčastěji  kombinace následujících látek: kyselinu  hyaluronovou, elastin, kolagen a  arganový olej pro omlazení pleti, sérum s obsahem tee tree oleje a levandule k prevenci akné, kyselinu mandlovou k odstranění pigmentových skvrn, synergii látek s obsahem rutinu k prevenci praskání kapilár (červené žilky ) apod..

Během ošetření dochází k jejich zapracování ultrazvukovými vlnami přímo do buněčných struktur hluboké vrstvy pokožky. Jemnou masáží ultrazvukovou hlavicí působíme na pleť pomocí ultrazvukových vln o vlnové délce 3MHz, které stimulují podkožní svaly a mikrostruktury. Výsledkem je  hloubková regenerace buněk a okamžité vypnutí a vyhlazení pokožky, obnovení pevnosti a elasticity pleti. Následkem stimulace lymfatického systému dojde k odplavení toxických látek a zvýšení obranyschopnosti ošetřovaných oblastí. 

3. Fototerapie LED světlem 

Masáž přístrojem vyzařující červené  led světlo v pleti spouští a urychluje pochody probíhající v buňkách.  Tento proces vede k účinné  obnově a regeneraci tkání a aktivaci účinných látek aplikovaných během mezoterapie a jejich  dalšímu průniku hluboko do pokožky. Dochází k vypnutí pleti, intenzivní tvorbě kolagenu a zvýšení vitality buněk pleti. Zároveň dochází k nastartování hojivých procesů a zklidnění pleti. 

Výsledkem celé procedury je okamžitě viditelné výrazné omlazení.

Pro dlouhodobé omlazení a udržení vypjaté a mladistvé pleti doporučujeme pravidelné  ošetření pleti  1x měsíčně.

Jednorázově doporučujeme tuto proceduru podstoupit před důležitými životními událostmi jako je významná oslava, svatba, školní sraz  apod. zkrátka vždy, když potřebujete vypadat skvěle.