Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz
Vítáme vás na stránkách homeopatické poradny Centra pro zdraví a estetiku.

Upřímně se budeme snažit pomoci Vám obnovit Vaši životní energii a tím odstranit Vaše zdravotní potíže pomocí homeopatie, léčebné metody, která si díky svým výsledkům získává stále více příznivců.

Homeopatie má více než dvousetletou tradici, její podstata je však známa již od časů Hippokrata
(450 let př. n. l.), řeckého zakladatele medicíny.

Podle údajů Světové zdravotnické organizace (WHO) je v současné době druhým nejrozšířenější metodou léčby na světě. Nejužívanější je tradiční čínská medicína, následuje homeopatie, na místě třetím se umístila léčba bylinná, a až na čtvrtém místě figuruje současná západní medicína. V Evropě a USA je homeopatie nejrozšířenější alternativní metodou léčby.

Co je homeopatie

Homeopatie je léčebná metoda, jejímž záměrem je léčit nejen určitou nemoc, ale především celkový stav člověka. Vychází z přesvědčení, že naše nemoci jsou reakcí organismu na narušení rovnováhy a tuto ztracenou rovnováhu nám pomáhá přirozeným způsobem znovu obnovit.

Homeopat vnímá pacienta vždy jako celek, všímá si nejen zdravotních problémů a okolností spojených s jejich vznikem, ale bere v úvahu i jeho způsob života, povahové zvláštnosti, pocity a prožívání.

Každý z nás je jedinečným originálem, který vyžaduje jedinečný způsob léčby vedoucí k  trvalému uzdravení.