Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Jsem nemocný

(trpím zdravotními problémy)


Váš lékař Vám na základě krevních testů a vyšetření oznámil, že trpíte onemocněním, které vyžaduje úpravu stravy. Jedná se např. o dnu, cukrovku, obezitu, onemocnění srdce, zvýšenou hladinu cholesterolu, celiakii, metabolický syndrom, žlučníkové kameny a pod.

Přestože jste v ordinaci lékaře obdrželi základní informace týkající se diety, kterou máte dodržovat, máte pocit, že „tápete“ a rádi byste se dozvěděli více, obdrželi konkrétní rady o tom, můžete a co nesmíte a proč.

Rádi Vám budeme nápomocni také při zmírnění nebo úplném odstranění lehčích zdravotních obtíží, kterými trpíte a které nevyžadují přímo návštěvu Vašeho lékaře. Např. Vás často pálí žáha, otékají Vám nohy, trápí Vás celulitida, osteoporóza. Všechny tyto nepříjemné stavy se dají upravit vhodně volenou stravou.

Součástí balíčku jsou tři návštěvy výživového poradce. Během první návštěvy bude provedena analýza Vašeho výživového stavu na přístroji Inbody 230, analýza současných stravovacích návyků, zhodnocení výsledků analýzy. Náplní druhé návštěvy bude objasnění konkrétních výživových doporučení při daném onemocnění nebo zdravotních potížích včetně sestavení vzorového jídelníčku. Při třetí, kontrolní návštěvě provedeme analýzu aktuálního výživového stavu přístrojem Inbody 230, který odhalí změny v organismu způsobené změnou stravovacích návyků.  V případě potřeby je možné se individuálně dohodnout na větším počtu kontrolních návštěv.

Zpět (originál)