Kontaktujte nás: 774 449 921 | info@centrumestetiky.cz

Čekám miminko / jsem  maminkou


Smyslem správného a zdravého stravování v těhotenství je vytvoření co nejlepších podmínek pro vývoj plodu a pro zajištění optimálního zdravotního stavu budoucí maminky. Během tohoto období má Váš organismus zvýšené nároky na příjem energie, jednotlivých živin, vitamínů i minerálů.

Také období po porodu je pro ženu velmi náročné. Organismus je po porodu unavený, celodenní péče o miminko vyčerpávající.  V ideálním případě kojíte a tak má Vaše strava vliv nejen na Vás, ale prostřednictvím mateřského mléka také na Vaše děťátko.

Kromě toho byste jistě co nejdříve dosáhla Vašich „původních“ tvarů a tak koketujete s myšlenkami na různé diety. Přijďte s námi zkonzultovat, jak kojení zkombinovat s dosažením Vaší původní hmotnosti tak, abyste byla spokojená Vy i Vaše miminko.

Přijďte se ujistit, že výběrem správných potravin děláte to nejlepší pro své dítě i pro sebe!

Balíček obsahuje tři návštěvy výživového poradce, během nichž bude provedena analýza Vašeho výživového stavu a jeho zhodnocení, analýza Vašeho stávajícího jídelníčku, výživové poradenství pro období celého těhotenství a sestavení vzorového jídelníčku.

Balíček výživového poradenství doporučujeme po porodu zkombinovat s vysoce efektivní ultrazvukovou kavitační liposukcí pro odstranění „zbytku“ těhotenského bříška.

 

Zpět (originál)